نمایش 1–16 از 146 نتیجه

پارس شعاع توس، یکی از کارخانجات پیشرو در صنعت روشنایی و الکترونیک می باشد که با حدود 20 سال سابقه فعالیت در این زمینه توانسته محصولاتی با کیفیت بالا به مشتریان عرضه کند. مکان این شرکت به 42000 متر مربع می رسد که شامل سالن تولید، انبار، واحد تحقیق و توسعه ، کنترل کیفیت، آزمایشگاه ها و غیره را شامل می شود. همچنین در شرکت پارس شعاع توس حدود 750 نفر نیروی انسانی، شامل کارگران کارآزموده، تکنسین های مجرب، مهندسین و کارشناسان مجرب مشغول به کار هستند. 

واحد تحقیق و توسعه این شرکت با بهره گیری از متخصصین مجرب الکترونیکو مکانیک، نقش محوری و موثری در طراحی و بهبود محصولات ایفا می کند. واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه ها موفق به دستیابی دستاورد هایی چون فعایت به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد و همچنین دریافت گواهینامه سازمان تایید صلاحیت ایران می باشد.

پارس-شعاع-نور

قسمت فروش پارس شعاع توس

این شرکت با تاسیس چندین انبار و فروشگاه در مشهد ، تهران و یزد و همکاری با بیش از 600 نماینده و عامل فروش فعال موفق به فروش فعال در سراسر ایران شده است.

انواع محصولات پارس شعاع توس

پنل ال ای دی پارس شعاع توس: چراغ های پنلی پارس به سه دسته از محصولاتی تقسیم می شوند که جهت تامین نور کافی در فضا های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. تکنولوژی محصول پنل سقفی از تکنولوژی ال ای دی می باشد که برای کاهش انرژی به صورت مستقیم تاثیر گذار است. در دنیای امروز به صورت گسترده از تکنولوژی SMDو COB جایگزین لامپ های قدیمی می باشد. 

چراغ های قدیمی در گذشته با دارا بودن شدت نور بالا  در طولانی مدت از کیفیت آن ها کاسته می شود. همچنین برای چشم ضرر های جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت برای همین از لامپ های SMD و COB جایگزین این گونه لامپ ها شده است. یکی از ویژگی های مهم LED گرما کمی تولید می کند و نور بیشتری انتشار می دهد که به جشم ها آسیبی وارد نمی کند. 

یکی دیگر از مدل های چراغ های پنل ال ای دی پارس شعاع  در سایز های 60*60، 50*50 و 30*3 تولید می کند. از این گونه چراغ ها در سالن ها، پاساژ و ادارات قابل استفاده است. این محصول به صورت روکار و توکار تولید می شود و می توان در سقف های کاذب و سقف های معمولی استفاده شود.

پارس-شعاع-نور

نمایندگی پارس شعاع توس

فروشگاه توسن الکتریک یکی از نمایندگان این شرکت می باشد که در استان تهران، شهرستان اسلامشهر در حال فعالیت است. توسن الکتریک تمامی محصولات برند این شرکت در فروشگاه خود به فروش می رساند. این فروشگاه سابغه 30 ساله در فروش انواع لوازم برقی و الکتریکی توانسته مشتریان بسیاری را برای خود جذب کند.

نمایندگی های دیگری از شرکت پارس شعاع توس در شهرستان ها:

استان اصفهان: نورستان توزیع، گروه معماری نقش و چراغستان

استان فارس: پارس ایکاد در شیراز و پارس شعاع توس

استان آذربایجان غربی: کالای برق نور

استان قزوین: پارس قزوین

تماس با ما

کاربران و خریداران گرامی در صورت داشتن سوال یا پیشنهادی با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

02133946510 یا 09053074757

تماس-با-ما