نمایش 1–16 از 123 نتیجه

پارس شعاع توس  یکی از کارخانجات پیشرو در صنعت روشنایی و الکترونیک می باشد که با حدود 20 سال سابقه فعالیت در این زمینه توانسته محصولاتی با کیفیت بالا به مشتریان عرضه کند.

فضا این شرکت به 42000 متر مربع می رسد که شامل سالن تولید، انبار، واحد تحقیق و توسعه ، کنترل کیفیت، آزمایشگاه ها و غیره را شامل می شود. همچنین در شرکت پارس شعاع توس حدود 750 نفر نیروی انسانی، شامل کارگران کارآزموده، تکنسین های مجرب، مهندسین و کارشناسان مجرب مشغول به کار هستند. 

واحد تحقیق و توسعه این شرکت با بهره گیری از متخصصین مجرب الکترونیک و مکانیک، نقش محوری و موثری در طراحی و بهبود محصولات ایفا می کند. واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه ها موفق به دستیابی دستاورد هایی چون فعالیت به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد و همچنین دریافت گواهینامه سازمان تایید صلاحیت ایران می باشد.

پارس-شعاع-نور

نمایندگی فروش پارس شعاع توس

این شرکت با تاسیس چندین انبار و فروشگاه در مشهد ، تهران و یزد و همکاری با بیش از 600 نماینده و عامل فروش فعال موفق به فروش فعال در سراسر ایران شده است.

انواع محصولات پارس شعاع توس

پنل ال ای دی پارس شعاع توس: چراغ و پنل پارس به سه دسته از محصولاتی تقسیم می شوند که جهت تامین نور کافی در فضا های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. تکنولوژی محصول پنل سقفی از تکنولوژی ال ای دی می باشد که برای کاهش انرژی به صورت مستقیم تاثیر گذار است. در دنیای امروز به صورت گسترده ازلامپ SMD و COB جایگزین لامپ های قدیمی می باشد. 

چراغ-پنل-روکار

چراغ های قدیمی در گذشته با دارا بودن شدت نور بالا  در طولانی مدت از کیفیت آن ها کاسته می شود. همچنین برای چشم ضرر های جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت برای همین از لامپ های SMD و COB جایگزین این گونه لامپ ها شده است. یکی از ویژگی های مهم LED گرما کمی تولید می کند و نور بیشتری انتشار می دهد که به چشم ها آسیبی وارد نمی کند. 

 پارس شعاع دارای دو مدل پنل ال ای دی روکار وپنل ال ای دی توکار در سایز های 60*60، 50*50 و 30*30 تولید می کند. از این گونه چراغ ها در سالن ها، پاساژ و ادارات قابل استفاده است. می توان در سقف های کاذب و سقف های معمولی استفاده شود.

خرید و قیمت پنل ال ای دی توکار

نمایندگی پارس شعاع توس

فروشگاه الفبای برق نمایندگان این شرکت در لاله زار تهران می باشد. این فروشگاه سابقه 30 ساله در فروش انواع لوازم برقی و الکتریکی توانسته مشتریان بسیاری را برای خود جذب کند.

تماس با ما

کاربران و خریداران گرامی در صورت داشتن سوال یا پیشنهادی با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

02133946510 یا 09053074757

تماس-با-ما