نمایش 1–16 از 181 نتیجه

شرکت پارس صنعت رسانا از سال 1381 فعالیتش را در زمینه تولید سیم و کابل شروع کرده است و در شهرک صنعتی ایوانکی با دست توانمند صنعتگران و تلاشگران و متخصصان ایرانی سعی در ارائه محصولاتی با کیفیت دارند. شرکت سیم و کابل پارس صنعت رسانا در راستای سلامت و افزایش کیفیت محصولات خود توانسته با اخذ گواهینامه و تاییدیه های مختلف مانند نشان استاندارد اتحادیه اروپا به یکی از اصلی ترین شرکت های تولید کننده سیم وکابل تبدیل شود.

معرفی محصولات سیم و کابل پارس صنعت رسانا

محصولات این شرکت با فناوری روز دنیا همو سو شده است و همچنین این کمپانی توانسته برای کابل های قدرت با ولتاژ یک تا سه کیلو ولت گواهینامه استاندارد دریافت کند. همچنین این شرکت کیفیت محصولات و در ارائه انواع مختلف کابل پیش قدم بوده است.

پارس-صنعت-رسانا

سیم و کابل پارس صنعت رسانا

سیم مفتولی و نیمه افشان: دارای هادی از جنس مس آنیل کلاس 1 برای نوع مفتولی و کلاس 2 برای نوع نیمه افشان است. همچنین هردو آن ها در دمای -30 تا +70 درجه کارایی داشته برای نصب به عنوان سیم رابط در داکت های زمینی، ماشین آلات و تابلوهای فرمان به کار می رود.

سیم افشان: سیم افشان از عایق مستحکمی به نام PVC تشکیل شده است و جنس درونی این سیم از جنس مس آنیل می باشد که موجب انعطاف پذیری بالای کابل شده است. سیم افشان در حالت نصب ثابت به عنوان سیم های رابط در داکنت های زیر زمینی به کار می رود. نکته مهم در باره سیم افشان قرار گیری این سیم ها روی سینی کابل و یا مخازن مجاز نمی باشد.

قدرت رسانا: این گونه کابل ها در انواع کابل های قدرت تک رشته ای، چند رشته با هادی هم مرکز و یا چند رشته با عایق XLPE تولید می شود و هر کدام دارای ساختار و سطح مقطع های مختلف می باشد.این نوع کابل ها جهت تامین برق در زمین، تاسیسات داخلی ساختمان ها و داخل آب مورد استفاده قرار می گیرد.

پارس-صنعت-رسانا

قیمت سیم و کابل پارس صنعت رسانا

برای انتخاب مناسب یک سیم برق و کابل برق باید به چند نکته توجه کنیم:

انتخاب درست سیم و کابل مستلزم هادی و عایقی با کیفیت می باشد تا با گذشت زمان سبب اتفاقات خطرناکی چون آتش سوزی و برق گرفتگی نشود. همچنین توجه به پیشینه شرکت تولید کننده می تواند معیار مناسبی برای تشخیص باشد. گاهی برخی از فروشندگان سیم و کابل محصولات تقلبی را به جای اصلی به روش می رسانند که سبب بی کیفیتی کابل می شود. همینطور بی کیفیت بودن کابل موجب شده تا قسمت اصلی کابل یعنی عایق خراب شده و بخش های وابسته به آن مثل هادی و عایق نیز خراب شود. بنابراین قبل از هرگونه خریدی اطلاعات لازم درباره سیم و کابل مورد نظر را داشته باشید.

تماس با ما

کاربران و خریداران گرامی در صورت داشتن سوال یا پیشنهادی با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

02133946510 یا 09053074757

تماس-با-ما