نمایش دادن همه 5 نتیجه

شرکت پارس از سال 1354 به طور شرکت سهامی خاص تاسیس شد و در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. همچنین از سال 1373 به یک شرکت سهامی عام تبدیل شد و در بورس اوراق بهادر پذیرفته شد. این شرکت دو محصول مورد نیاز اسان ها را به تولید می رساند که یک ماشین لباسشویی و دیگری یخچال و فریزر است.

کارخانه تولیدی یخچال و فریزر: در زمینی به مساحت 13 هکار در شهر البرز قزوین و از سال 1359 از آن  بهره برداری شد. این کارخانه تقریبا تا سال 1381 دو نوع محصول یخچال و فریزر 12 فوت بوده است که با گذشت زمان تغییراتی در آن ایجاد شد.

کارخانه ماشین لباسشویی: در یک زمین به مساحت 11 هکتار در کنار کارخانه یخچال و فریزر ایجاد شد و از بهمن سال 1380 تولیدات ماشین لباسشویی به شرکت اضافه شد.

پارس

با گذشت زمان رشد صنعت لوازم خانگی و رقابت فشرده در این صنعت و نیاز جدید مصرف کنندگان، محصولات لوازم خانگی پارس با هدف ارائه محصولات باکیفیت و برآورده کردن نیاز مصرف کنندگان از سال 1376 براساس آخرین تکنولوژی روز و ماشین آلات سعی در ارائه بهترین محصولات دارند.

فعالیت اصلی شرکت پارس در زمینه تاسیس و ایجاد واحد های صنتی و ساخت و تولید انواع لوازم خانگی، صادرات محصولات شرکت، خرید و واردات مواد اولیه شرکت می باشد.

کارخانجات لوازم خانگی پارس اکنون با بیش از نیم قرن فعالیت در زمینه تولیدات لوازم خانگی، بیش از پیش نیاز استفاده از ابزارهای مختلف مثلعکس، صدا، ویدیو و انیمیشن برای معرفی محصولات خود به مخاطبین احساس می کرد و این کار را انجام داده است.

معرفی برخی از محصولات شرکت پارس

تولید کننرگتن لوازم خانگی ساخت ایران به مدت نیم قرن است که انواع ماشین لباسشویی 7 و 8 کیلویی، دیواری و سقفی، بخاری برقی، پلوز، هواکش، جارو عصایی، چای ساز، جارو عصایی و غیره می باشد.

شرکت بین المللی پارس به عنوان یکی از مهمترین تولیدکنندگان در صنایع شوینده شامل انواع پودر ها در جهت دسیابی به شعا ر همیشگی ارمغان سبز پارس بهداشت، کیفیت، زیبایی است. این سازمان رسالت خود را بر مبنای اصوا زیر پایه گذاری کرده است:

  • جلب رضایت مشتریان
  • مدیریت منابع انرژی، ضایعات
  • بهبود ایمنی پرسنل، پیشگیری و کاهش حوادث ناشی از کار
  • توسعه بازاریابی و افزایش میزان سهم بازار

این سیستم به طور کلی بر پایه جلبرضایت مشتری، آموزش و به روز نگه داشتن دانش فنی کارکنان، ایجاد تعهد و مسئولیت به اصول کیفی محصولات، کارکنان خلاق و پرتلاش در راستای تحقق اهداف متعهد دانسته و از اجرا و اثربخشی  سيستم هاي مديريت كيفيت اطمينان حاصل نمايند.

تماس با ما

کاربران و خریداران گرامی در صورت داشتن سوال یا پیشنهادی با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

02133946510 یا 09053074757

تماس-با-ما