نمایش 1–16 از 97 نتیجه

شرکت سیم و کابل نوید با بیش از 20 سال سابغه طولانی و درخشان، یکی از پرفروش ترین برند های سیم و کابل نوید است که همه محصولات الکتریکی را به فروش می رساند. شرکت نوید انواع مختلف سیم و کابل ها را تولید کرده و به بازار عرضه می کند. این کمپانی با استخدام متخصصان و کارشناسان مجر در تلاش است محصولات برق باکیفیت در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. 

نوید

برند سیم و کابل نوید

شرکت تولیدی نوید با 20 سال سابقه طولانی و درخشان در تولید انواع سیم و کابل، همچنین با استخدام افراد حرفه ای و متخصصان مجرب سعی کرده تا متنوع ترین و بروز ترین کابل ها و سیم ها را در بازار عرضه کند. تولید انبوه سیم و کابل نوید سبب شده تا از بهترین محصولات برای برق کشی و سیم کشی ساختمان ها استفاده کنید.

شرکت نوید به علت به کارگیری بهترین مواد اولیه مرغوب و دستگاه های پیشرفته صنعتی در ساخت محصولاتش توانسته تاییده کشوری و بین المللی و دارنده گواهینامه بین المللی ایران و آکسفورد را دارا می باشد.همچنین این کارخانه با بیش از یک دهه سابقه درخشان در بازار، عضو انجمن صنفی سیم و کابل ایران و دارای پروانه نظام مهندسی ساختمان را دارا می باشد.

انواع سیم و کابل نوید

سیم افشان نوید: این سیم یک سیم تک رشته می باشد که از جنس متفاوتی می تواند ساخته شده باشد. معمولا هادی این کابل از نوع مس و با آلومینیوم است که بیشتر از مس استفاده می شود چون رسانای برق بهتری می باشد.

سیم نایلون نوید: سیم نایلونی ازجمبله سیم های برق است که کاربرد بسیاری در ساختمان ها و سیم کشی دارد. سیم نایلونی تک رشته ای یا دورشته ای در برخی از وسایل برق مانند لوستر و غیره دیده می شود. این کابل بسیار انعطاف پذیر است و از هادی از جنس مس و آلومینیوم ساخته شده است. 

سیم ارت نوید: یکی از ویژگی های مهم سیم ارت می توان به ابعاد و جنیس ای متفاوت اشاره کرد. این کابل از دونوع مسی و آلومینیومی است . معیار مختلفی چون دما، افت ولتاژ، تنش های مکانیکی هادی و… سبب می شود که ابعاد سیم ارت مشخص شود.

کابل هوایی نوید: کابل مخابرات هوایی یکی از پرکاربرد ترین در زمینه برقراری ارتباط است. سطح مقطع کابل های مخابراتی با انتقال سیگنال های آن ها ارتباط مستقیمی دارد. این نوع کابل ها بر اساس کاربردشان از تک زوج تا 200 زوج را شامل می شود.

نوید

سیم چیست؟

یک سیم با قطر اندازه گیری می شود. همچنین برای انتقال جریان الکتریکی از مکانی به مکان دیگر از سیم استفاده می شود. ولتاژ یک سیم به ولتاژی گفته می شود که سیم برای آن ولتاژ طراحی شده است. عایق سیم ها از از مواد پلاستیک است که وظیفه آن تامین ایزولاسیون الکتریکی سیم دارای پتانسیل الکتریکی از محیط اطراف آن می باشد.

خرید سیم و کابل نوید

برای انتخاب درست یک سیم و کابل به معیار های مختلفی بستگی دارد. از جمله این معیار توجه به هادی و عایق به کار رفته در سیم و کابل می باشد. همچنین شرکت تولید کننده یکی از معیار های مناسب برای انتخالب می باشد. 

تماس با ما

کاربران و خریداران گرامی در صورت داشتن نظر یا پیشنهادی با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

02133946510 یا 09053074757

تماس-با-ما