نمایش 1–16 از 32 نتیجه

این شرکت از سال 1387 با ظرفیت سالانه 6000000 عدد لامپ تاسیس گردید و در سال 1388 اولیت تولیداتش را در زمینه لامپ های کم مصرف، چراغ های ال ایدی و لامپ های FPL، FML برای پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان عرضه  وتولید می شوند. در مدت زمان فعالیت شرکت و  با افزایش تولید و با شروع روشهای مربوط به ارتقا كیفیت محصولات نور ، این شركت توانست با اخذ دو گواهینامه استاندارد محصول از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ISIRI  در زمینه تولید لامپهای کم مصرف ولامپهای FML، FPL، و گواهینامه های بین المللی، استانداردهای كیفی و سیستمی نظیر گواهینامه  ISO 9001-2008 از موسسه  SGS سوئیس اقدام نماید .

در این شرکت با اجرای دقیق فعالیت های کنترل کیفی و رعایت کامل استاندارهای بین المللی لام سازیاز مرحله تحویل مواد اولیه تا بسته بندی محصول به اجرا گذاشته می شود.

نور

انواع مختلف لامپ های شرکت نور

متال هالید: نوعی لامپ تخلیه در گاز است که مانند لامپ بخار جیوه می باشد. یکی از تفاوت های آن ها این است که در حباب داخلی این لامپ افزون بر جییوکمی هم نمک هالوژنی استفاده شده است.  متال هالید ها در دمای پایین ذوب می شوند و این لام ها برای روشن شدن به الکترود کمکی نیاز ندارند.

لامپ های بخار سدیم: این لامپ ها بازده نوری بالا و طول عمر زیاد دارند. یکیک از لام های به صرفه برای استفاده در معابر شهری، خیابان ها، جاده ها و تونل ها می باشد. این لامپ ها در دونوع بیضوی و استوانه ای موجود است. 

بخار جیوه مستقیم: در گونه ای از لامپ های جیوه ای که با اسم لامپ جیوه ای مستقیم شناخته می شوند. یک فیلمان داخل لامپ استفاده شده است و جریان عبوری از الکترود از این فیلمان می گذرد و و لامپ همانند چراغ های رشته ای روشن می شود.

لامپ های بخار جیوه: لامپ بخار جیوه نوعی لامپ تخلیه در گاز است که این گونه لامپ ها دارای بهره نوری بالاتری به نسبت لام های رشته ای می باشند، درحدود 65 لومن بر وات، هستند. 

 

لامپ های ال ای دی: نوعی از لامپ های حالت جامد است که از تکنولوژی دیود نور افشان برای استفاده در وسایل روشنایی مونتاژ شده است استفاده می شود. این لامپ ها در ابتدا به عنوان بیشتر به عنوان یک چراغ قرمز رنگ در درون دستگاه های الکترونیکی کاربرد داشتن اما چون برق کمتری مصرف می کنند در جای خود را در صنعت روشنایی باز کردند. لامپ های ال ای دی دارای کارایی طول عمر و الکتریکی که دارند که چند برابر لامپ های رشته ای هستند. کارشناسان معتقدند که لامپ های معمولی یکی از مهم ترین دلایل مصرف زیاد انرژی هستند بنابراین استفاده از چراغ های LED پیشنهاد می شود.

نور

تماس با ما

کاربران و خریداران گرامی در صورت داشتن سوال یا پیشنهادی با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

02133946510 یا 09053074757