نمایش 1–16 از 184 نتیجه

کاتالوگ محصولات شرکت نمانور

شرکت نمانور از سال 1385 فعالیتش را در زمینه تولید روشنایی شروع کرده است و با استفاده از بهترین مواد اولیه و دستگاه های پیشرفته صنعتی بهترین محصولا را به مصرف کنندگان تحویل می دهند. محصولات این شرکت شامل لامپ کم مصرف، انواع چراغ و پنل ، لامپ های ال ای دی جهت استفاده در مصارف خانگی و نورپردازی می باشد.

نمانور

تولید کننده لامپ و چراغهای ال ای دی

کیفیت لامپ نمانور

همچنین این کمپانی از ابتدای فعالیت خود تاکنون توانسته با استفاده از تکنولوژی نوین جهانی و توسعه دائم اطلاعات و امکانات خود توانسته تا بهترین و باکیفیت ترین محصولات در بازار کشور عرضه کند.  

قیمت پنل نمانور

پروژکتورهای نمانور دارای مدل های SMD و COB می باشد که هرکدام ویژگی و نوردهی متفاوتی بوده و دارای تنوع بالایی مدل و توان می باشد. پنل نمانور نسبت به مدل های قدیمی تر از کیفیت نوری بالایی برخوردار بوده است. از پروژکتور ها در محیط های صنعتی، فضاهای خانگی و ادارات می توان استفاده کرد. قیمت پنل ها بر اساس برند و فروشگاه های مختلف متغیر است ولی شرکت نمانور تمام تلاش خود را به کار گرفته تا این محصول را با قیمت مناسب روانه بازار کند.

لیست قیمت لامپ کم مصرف نمانور

یکی از ویژگی های مهم لامپ کم مصرف نمانور موفق به اخذ استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران برای کلیه چراغ های کم مصرف شده اند. لامپ های دو تکه نمانور از محصولات جدید در حوزه لامپ های کم مصرف می باشد که در طراحی آن لامپ از دو قسمت کاملا مجزای بالاست بالاست الکترونیکی و تیوپ تشکیل شده است با این قابلیت که جدا شدن و تعویض هر قسمت به راحتی امکان پذیر می باشد.

این شرکت چراغ های کم مصرف خود را در طرح های مختلف برای جایگزینی انواع لامپ رشته ای، هالوژن و کاربرد های متفاوت به مصرف کنندگان عرضه می شود.

لامپ-کم-مصرف

لامپ کم مصرف

یک لامپ کم مصرف از دوقسمت تیوپ شیشه ای و مدار راه اندازی جریان تشکیل شده است. داخل این نوع چراغ ها از بخار جیوه و گاز آرگون تشکیل شده که با راه اندازی جریان برق انرژی به صورت نور فرابنفش به مدار اولیه باز می گردد و لوله شیشه ای لامپ نور نامرئی را به مرئی تبدیل می کند. لامپ کم مصرف برا اساس نوع سرپیچ ها به سه دسته لامپ های GU10،E27 و E14 تقسیم می شوند.

تماس با ما

کاربران و خریداران گرامی در صورت داشتن سوال یا پیشنهادی با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

02133946510 یا 09053074757

تماس-با-ما