نمایش 1–16 از 174 نتیجه

شرکت نمانور

شرکت نمانور از سال 1385 فعایتش را در زمینه تولید سیم وکابل شروع کرده است و با استفاده از ببهترین مواد اولیه و دستگاه های پیشرفته صنعتی بهترین محصولا را به مصرف کنندگان تحویل می دهند. محصولات این شرکت شامل لامپ های کم مصرف، انواع چراغ های LED، لامپ های ال ای دی جهت استفاده در مصارف خانگی و نورپردازی می باشد.  

نمانور

کیفیت لامپ نمانور

شرکت نمانور که از سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرده است. همچنین این کمپانی از ابتدای فعالیت خود تاکنون توانسته با استفاده از تکنولوژی نوین جهانی  و توسعه دائم اطلاعات و امکانات خود توانسته تا بهترین و باکیفیت ترین محصولات را بازار کشور عرضه کند.  

قیمت پنل نمانور

پروژکتورهای نمانور دارای مدل های SMD و COB می باشد که هرکدام ویژگی و نوردهی متفاوتی بوده و دارای تنوع بالایی مدل و توان می باشد. پنل نمانور نسبت به مدل های قدیمی تر از کیفیت نوری بالایی برخوردار بوده است. از پروژکتور ها در محیط های صنعتی، فضاهای خانگی و ادارات می توان استفاده کرد. قیمت پنل ها براساس برند و فروگاه های مختلف متغییر است ولی شرکت نمانور تمام تلاش خود را به کار گرفته تا این محصول را با قیمت مناسب روانه بازار کند.

لیست قیمت لامپ کم مصرف نمانور

یکی از ویژگی های مهم لامپ کم مصرف نمانور موفق به اخذ استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران برای کلیه چراغ های کم مصرف شده اند. لامپ های دو تکه نمانور از محصولات جدید در حوضه لامپ های کم مصرف می باشد که در طراحی آن لامپ از دوقسمت کاملا مجزای بالاست بالاست الکترونیکی و تیوپ تشکیل شده است با این قابلیت که جداشدن و تعویض هر قسمت به راحتی امکان پذیر می باشد.

این شرکت چراغ های کم مصرف خود را در طرح های مختلف برای جایگزینی انواع لامپ های رشته ای، هالوژن و کاربرد های متفاومت به مصرف کنندگان عرضه می شود.

لامپ-کم-مصرف

لامپ کم مصرف

یک لامپ کم مصرف از دوقسمت تیوپ شیشه ای و مدار راه اندازی جریان تشکیل شده است. داخل این نوع چراغ ها از بخار جیوه و گاز آرگون تشکیل شده که با راه اندازی جریان برق انرژی به صورت نور فرابنفش به مدار اولیه باز می گردد و لوله شیشه ای لامپ نور نامرئی را به مرئی تبدیل می کند. لامپ کم مصرف برا اساس نوع سرپیچ ها به سه دسته لامپ های GU10،E27 و E14 تقسیم می شوند.

تماس با ما

کاربران و خریداران گرامی در صورت داشتن سوال یا پیشنهادی با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

02133946510 یا 09053074757

تماس-با-ما