نمایش دادن همه 12 نتیجه

شرکت مسین بیش از نیم قرن است که با به کارگیری تجربه علمی و عملی در صنعت کابل سازی فعالیت داشته و یکی از وارد کنندگان و و توزیع کنندگان فلز مس و آلومینیوم در کشور می باشد. کارخانه شرکت سیم و کابل در شهر کرج واقع شده است و یکی از نزدیک ترین تولید کنندگان به سیم و کابل در تهران است. برخی از افتخارات این کارخانه شامل:

  • برنده نشان ملی رتبه اول تولید سیم وکابل قدرت و ضد حریق در سال 1397
  • برگزیده آزمایشگاه همکار، نمونه برتر استاندارد و کیفیت استان البرز در سال 1391
  • واحرنمونه استانی در صنعت سیم و کابل توسط اداره کل استان کرج در سال 1395
  • برنده سیمرغ زرین به عنوان مدیریت خلاق

مسین

دفتر مرکزی این شرکت در بلوار میرداماد با کارخانه و انبار بوسیله سیستم های پیشرفته و اینترنت پرسرعت تجهیز شده است. همچنین این شرکت از بهره گیری از تجربه مدیران و کارشناسان  در زمینه سیم و کابل و با استفاده از ماشین آلات مدرن و تجهیزات ازمایشگاهی پیشرفته  در جهت تست مواد توانسته کیفیت محصولات را افزایش دهد.

کابل مسین تولیداتش را بر پایه تامین نیاز های داخلی و خارجی انواع مختلف سیم و کابل برق، کابل جوش، کابل مسی، ابزار دقیق و غیره قرار داده است و یکی از بزرگترین وارد کننده های بخش خصوصی مس و آلومینیوم در کشور است.

باتوجه به به مدیریت مدیریت شرکت کابل مسین در خصوص حفظ و بهبود مستمرکیفیت و آزمایشگاه های مجهز در همین راستا توانسته اخذ گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت ISO 17025 – ISO 9001 – ISO 14001 – ISO 45001 و نیز گواهینامه کیفیت اتحادیه اروپا (CE) را دریافت کند.

واحد کنترل کیفیت شرکت مسین با استفاده از کارشناسان و متخصصان حرفه ای که وظیفه تست و کنترل کلیه محصولات را دارند و این گونه فعالیت ها در سه مرحله کنترل مواد اولیه ورودی، کنترل محصولات حین فرآیند و کنترل نهایی محصولات انجام می پذیرد.

انواع محصولات سیم و کابل مسین 

کابل جوش: این گونه کابل ها برای جوشکاری و یا قوس الکتریکی مناسب می باشد. ساختار این محصول از مس انیل است که موجب انعطاف پذیری بالای کابل شده است.

سیم نیمه افشان:این مدل سیم ها از عایق مستحکمی به نام پی وی سی تشکیل شده است و برای ولتاژی بین 450 تا 750 ولت مطابق با استاندارد ملی ایران ساخته می شود.

سیم های مفتولی: این گونه کابل ها نیز از عایق PVC ساخته شده است و در برابر عوامل محیطی از سیم محافظت می کند.

سیم افشان: از انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده است زیرا دارای مس آنیل می باشد. همچنین برای سیم کشی داخلی خانه و وسایل برقی مورد استفاده قرار می گیرد.

کابل کنترل افشان: این کابل با روکش PVC رسانای مناسبی برای عبور جریان برق می باشد و در ولتاژ 300 تا 500 ولت به خوبی کار می کند.

مسین

آزمون هایی که برای تایید کابل ها انجام می شود به صورت زیر است:

  • آزمون های فیزیکی و مکانیکی شامل اندازه گیری ابعاد مثل قطر، ضخامت، استحکام مکانیکی می شود.
  • آزمون های الکتریکی شامل اندازه گیری مقاومت هادی، مقاومت عایقی و استقامت الکتریکی عایق را شامل می شود.
  • آزمون شیمیایی و حرارتی که شاملشوک حرارتی، فشار در دمای بالا و فیره می باشد. 

این گونه آزمون ها توسط کارشناسان کنترل کیفیت و تت نظر بازرسان موسسه استاندارد صورت می گیرد.

تماس با ما

کاربران و خریداران گرامی در صورت داشتن سوال یا پیشنهادی با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

02133946510 یا 09053074757

 

تماس-با-ما