نمایش دادن همه 8 نتیجه

شرکت فروزش تولید کننده انواع لامپ های کم مصرف در اندازه و توان های متفاوت می باشد. در روزهایی که بحران انرژی در کشور وجود دارد استفاده از لامپ های کم مصرف از سوی کارشناسان و به منظور صرفه جویی در مصرف برق خانوارها توصیه می شود. این شرکت تولید کننده انواع لامپ COB و لامپ SMD است، این دو لامپ با مصرف کم انرژی توان روشنایی بالا و عمرطولانی دارد.

تاریخچه شرکت فروزش 

این شرکت از سال 1386 به منظور تولید محصولات الکترونیکی تاسیس شده است. فروز ش با دریافت روانه تولید از اتحادیه و اخذ چند نمایندگی در سراسر کشور فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با تکیه بر نیروهای مجرب و متخصصان حرفه ای روش های نوینی در تولید در پیش گرفته است و تلاش در جهت افزایش کیفیت و دوام وایجاد آرامش خاطر برای مصرف کننده دارد.

فروزش

انواع محصولات فروزش

آنتن: آنتن های فروزش قابل اتصال به گیرنده های دیجیتال با قدرت گیرندگی بسیار بالا برای اتصال دادن به انواع گیرنده های دیجیتالی و یا تلویزیون گیرنده ی دیجیتال

محافظ الکترونیکی: با محافظ الکترونیکی کلیه نیازهای برق رسانی، حفاظت و کنترل برق لوازم برقی برطرف خواهد شد.

لامپ های ال ای دی، SMD و COB که مصرف کم و توان بالایی در روشنایی دارند.

قاب FPL: این قاب به علت طراحی زیبایی و مناسبی که دارد، نوری دقیق و منظم را منتشر می کند. 

لامپ LED فروزش

لامپ ال ای دی یکی از جدید ترین انواع روشنایی است که از مجموعه ای از چند دیود نوری می باشد. همچنین مجموعه زیادی از دیود ها سبب می شود که تا نوری ملایم و یکنواخت در فضا منتشر شود. از این لامپ ها می توان برای تامین روشنایی و تزیین فضا استفاده کرد. انواع لامپ های ال ای دی با سرپیچ های معمولی، شمعی و فیلامینتی تولید می شود که هرکدام کاربرد های ویژه ای دارد.

فروزش

سرپیچ لامپ های ال ای دی

سرپیچ E27: این سرپیچ قابلیت جایگزین شدن با چراغ های رشته ای قدیمی را دارد. این لامپ ها نوری مناسب با راندمان بالا تولید می کنند و در دسته ای از لامپ ها قرار دارد که طول عمر بالایی دارند.

سرپیچ E14: این گونه لامپ ها داری حباب شمعی شکل هستند که می توتواند جایگزین چراغ های قدیمی رشته ای باشد. از این لامپ ها می توان در لوستر های نازل و چراغ های محیط های مختلف استفاده کرد. همچنین نوری باکیفیت و شدت مناسب در فضا منتشر می سازد.

لامپ ال ای دی فیلامنتی: شامل دو نوع مختلف هستند که لامپ های با سرپیچ معمولی و یا سرپیچ شمعی است که مشتریان متناسب بانیازشان آن را انتخاب کنند.

ویژگی لامپ های ال ای دی 

  • طول عمر زیاد
  • در صورت روشن و خاموش کردن های مکرر خراب نمی شود.
  • با گذشت زمان دچار افت نور نمی شود.
  • بازده نوری بالا

تماس با ما

کاربران و خریداران گرامی در صورت داشتن سوال یا پیشنهادی با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

02133946510 یا 09053074757

تماس-با-ما