نمایش 1–100 از 130 نتیجه

قیمت و خرید محصولات برند سیمپود

شرکت سیمپود از سال 1393 فعالیتش را در زمینه تولید سیم و کابل شروع کرده است. همچنین این شرکت در شهرک صنعتی عباس آباد در تهران در یک زمینی که حدود 3000 متر مربع مساحت دارد تاسیس شده است. همچنین با به کار گیری نیروهای کارآزموده و متخصص به فعالیت خود ادامه داده و موفق به دریافت نشان ایزو 9001، 18001، 140001، 10004 و دریافت تاییدیه توانیر در سال 1395 گردیده است.

با توجه به آن به سابقه کارایی شرکت اندک است اما وانسته مرغوب ترین و باکیفیت ترین محصولات را به بازار ارائه دهد. کیفیت کابل های سیمپود از دو نوع درجه A و درجه B می باشد. این کارخانه برای 5 نوع محصول مجوز اخذ نموده است و رسنلی کاملا حرفه ای و متخصص مشغول به کار هستند.

همچنین بیشتر به دنبال کیفیت بوده و آن را به کمیت ترجیح داده است و تمام مجوز های لازم برای تولید هرگونه کابلی را دریافت کرده است.

تنوع محصولات شرکت سیمپود باتوجه به آغاز نوین این شرکت زیاد نیست و بر بالا بردن کیفیت محصولات خود تمرکز کرده است. برخی از محصولات این شرکت شامل کابل افشان ،کابل کیسه ای، سیم افشان و غیره می باشد.

شرکت سیمپود جزء اولین کارخانه هایی بوده است که مواد اولیه سیم وکابل را از خارج از کشور استفاده نکرده بلکه از مواد داخلی که با همت و دانش بسیار بالای متخصصان ساخته شده است و در ساختارش از مواد اولیه ایرانی تبار استفاده کرده است. 

نمایندگی فروش کابل افشان سیمپود

سیم و کابل ها باتوجه به تنوع و فروش بالایی که دارند باعث شده نماینگی های این شرکت در بسیاری از شهر های ایران وجود داشته باشد تا بتوانید در هر نقطه از کشور از آن ها بهره مند شوید.

کابل مفتولی سیمپود

این گونه کابل از انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده است. از این رو به آن ها کابل خشک یا سخت نیز گفته می شود. کابل مفتولی برای مقاصد مصرفی در صنعت و یا کابل کشی در داخل ساختمان ها، در مکان های خشک مورد استفاده قرار می گیرد. کابل مفتولی به نسبت سایر کابل ها مقاومت بیشتری دارد. هزینه کابل مفتولی مناسب تر و ارزان تر از سیم مفتولی می باشد. همچنین کابل مفتولی به علت رشته های کمتر احتمال اتصالی متری نیز دارند.

سیمپود

قیمت سیم و کابل سیمپود

برای انتخاب هرگونه سیم و کابلی نمی توان با توجه به وزن آن سنجید یا براساس قیمت کابل زیرا برخی از فروشندگان سیم و کابل محصولات تقلبی را به جای اصلی به فروش می رسانند. بنابراین یکی از راه های انتخاب توجه به پیشینه شرکت تولید کننده است  و موادی چون هادی و عایق به کار رفته در آن می تواند باشد.

تماس با ما

کاربران و خریداران گرامی در صورت داشتن سوال یا پیشنهادی با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

02133946510 یا 09053074757

تماس-با-ما