نمایش دادن همه 45 نتیجه

خرید و قیمت محصولات برند ارتباط الکتریک سمنان

شرکت ارتباط الکتریک سمنان از سال 1387 تاسیس شده است و با استفاده از ماشین های صنعتی و مدرن همچنین مواد اولیه مرغوب سعی در ارائه بهترین محصولات داشته است  تا با گذشت زمان مشکلاتی چون آتش سوزی و برق گرفتگی اتفاق نیفتد. ارتباط الکتریک سمنان محصولاتی که به بازار ارائه می دهد از کیفیت بالا برخوردار است. همینطور دارای استاندارد ملی و بین المللی، تولید اقتصادی و قیمت مناسب برخوردار می باشد و متناسب با نیاز مشتریان محصولات را ارائه میدهند.

ارتباط-الکتریک-سمنان

انواع محصولات ارتباط الکتریک سمنان

کابل افشان سمنان: این نوع کابل از چند سیم تک رشته ای افشان تشکیل شده است که از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد و خاصیت شکل پذیری بالایی نیز دارند. از این گونه کابل ها برای فاصله های کوتاه استفاده می شود. کابل افشان به عنوان کابل رابط در وسایل الکتریکی، لوازم خانگی و ماشین آلات مناسب مورد استفاده قرار می گیرد.

سیم افشان سمنان: به سیمی گفته می شود که از یک هادی و روکش و یا عایق ساخته شده است که شکل هادی به کار رفته در آن این سیم از بقیه جدا می کند. در سیم افشان از دو نوع هادی مسی یا آلومینیومی به کار می رود. این سیم نسبت به کابل مفتول، انعطاف پذیری بیشتری دارد به همین علت استفاده از سیم افشان در مواردی که سیم حرکت می کند بیشتر است. 

کابل-افشان-4-رشته-سمنان

سیم نایلونی ارتباط الکتریک سمنان: یکی از انواع سیم برق می باشد که بیشتر در برق کشی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. از سیم نایلونی برای انتقال جریان الکتریکی از نقطه ای به نقطه دیگر استفاده می شود. همچنین در انواع و ابعاد مختلفی عرضه میشوند و هر کدام مصارف گوناگونی دارند. برای تامین روشنایی می توان از این نوع سیم ها استفاده کرد. سیم های نایون در واقع سیم های سفید رنگ دولایی هستند که به یکدیگر چسبیده اند.

کابل افشان 5 رشته ای ارتباط الکتریک سمنان: این مدل کابل ها مقاوم و مشابه نمونه های خارجی و با کیفیت بالاتر عرضه می شوند. این گونه کابل ها به علت رعایت تمام نکات ایمنی هنگام ساخت آن دارای نشان استاندارد های ملی می باشد. این مدل کابل ها به علت انعطاف پذیری بالایی که دارند در بازار آن را به نام های کابل انعطاف پذیر و یا کابل نرم بشناسند. این نوع محصول از عایق مستحکمی با نام پی وی سی ساخته شده است که در برابر عوامل محیطی از کابل محافظت می کند.

تماس با ما

شما کاربران و خریداران گرامی در صورت هر گونه سوال یا پیشنهادی با شماره های تماس الفبای برق ارتباط بگیرید.

02133946510 یا 09053074757

تماس-با-ما