نمایش دادن همه 14 نتیجه

شرکت دلتا از سال 1390 فعالیتش را در زمینه تولید محصولات روشنایی و الکترونیکی شروع کرده است. محصولات شرکت دلتا در آزمایشگاه های تخصصی شرکت تولیدی دلتا آزمایش و استانداردهای مربوطه را اخذ نموده اند. همچنین از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت در تولید لامپ دلتا استفاده شده است. این شرکت برای حفظ حقوق مصرف کنندگان قیمت های رقابتی و خدمات پس از فروش را برای محصولات دلتا در نظر گرفته است. 

لامپ های کم مصرف دلتا با استفاده از بهترین قطعات و طراحی تولید می شود. روش های مدرن و پیشرفته در بکارگیری طراحی و تولید این مدل لامپ در جهت ارتقاء کیفیت، تنوع و جلب رضایت و اعتماد مشتریان می باشد. لازم به ذکر است که در طراحی و تولید لامپ های کم مصرف دلتا، استانداردهای ملی و استاندارد های بین المللی رعایت شده است. 

به کارگیری قطعات SMD در ساخت بالاست های ظریف، ارائه طرحی بسیار کوچک و جالب از بالاست الکترونیکی را امکان پذیر ساخته است. در ساخت چراغ دلتا از مدار مخصوص استارت نرم جهت به عقب افتادن هنگام روشن شدن که سبب افزایش طول عمر لامپ و عدم سیاه شدن پایه های شیشه لامپ استفاده شده است.

یکی از ویژگی های خوب شرکت دلتا که محصولاتش را از بقیه متمایز می کند، می توان به 4 برابر عمر بیشتر و 2 برابر نور بیشتر نسبت به لامپ های قدیمی بازار اشاره کرد.

دلتا

لامپ LED

لامپ ال ای دی یکی از جدیدترین انواع روشنایی است که در واقع مجموعه ای از از یک یا چند دیود نوری یا LED  می باشد. از این لامپ ها می توان جهت تامین  روشنایی و همچنین تزیین فضا استفاده کرد. لامپ ال ای دی در انواع و ابعاد مختلفی تولید می شود. همین تنوع سبب شده تا گزینه های مناسبی برای جایگزینی لامپ های معمولی به حساب می آید.

لامپ ال ای دی از سه سرپیچ تشکیل شده است که در ادامه با آن ها بیشتر آشنا خواهید شد:

لامپ LED سرپیچ معمولی یا E27

لامپ های ال ای دی E27  یکی از انواع این محصولات می باشد که به راحتی جایگزین لامپ های قدیمی رشته ای شده است. این لامپ ها نوری با راندمان بالا تولید می کنند.

لامپ-حبابی

لامپ ال ای دی  با سرپیچ E14

این لامپ با سرپیچ E14 دارای حباب شمعی شکل هستند که می توانند جایگزین لامپ های رشته ای شوند. لازم به ذکر است که این چراغ ها کاربرد هایی مختلفی دارند مثل لوسترهای منازل و چراغ ها در محیط  های مختلف قابل استفاده می باشد. این محصول می تواند به عنوان لامپ لوستر ال ای دی نیز مورد استفاده قرار گیرد جایگزین لامپ های هالوژن قدیمی شوند.

لامپ ال ای دی فیلامنتی

این گونه چراغ ها دارای دارای دو مدل مختلف هستند و هر کدام از این چراغ های می تواند جایگزین مناسبی برای لامپ های معمولی شود زیرا نوری بیشتر تولید کرده و گرمای کمتری منتشر می کند.

مزایای لامپ های حبابی LED

  • نوع ال ای دی لامپ ساده و کم مصرف می باشد.
  • فاقد هرگونه اثر گرمایی می باشد. ال ای دی موجود در آن برق را به نور تبدیل می کند و زمان استفاده از آن گرمای زیادی تولید نمی کند.
  • طراحی آن باعث شده تا به یک محصول کاملا انعطاف پذیر تبدیل شود.

تماس با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر می توانید تماس بگیرید.

02133946510 یا 09053074757

تماس-با-ما