نمایش 1–16 از 140 نتیجه

شرکت خراسان افشارنژاد از سال 1345 در شهر مقدس مشهد تاسیس شد و از سال 1346 فعالیت رسمی کار خود را شروع کرد. از ابتدای تاسیس کمپانی خراسان افشارنژاد با یک خط تولید ایتالیایی شروع به فعالیت کردند. درواقع سیم های تابیده مسی را  گرانول پی وی سی که از ژاپن به کشور وارد و روکش می کردند. همچنین این همکاری تا چند سال ادامه پیدا کرد و تحت نظارت و ادامه همکاری با ژاپن تکنولوژی تولید کابل را دریافت کرده و به مرحله اجرا گذاشته شد. 

شرکت صنعتی الکتریک خراسان با گذشت بیش از نیم قرن از فعالیتش یکی از بهترین ها در تولید سیم و کابل کشور بوده است. همچنین کیفیت عالی و سلامت تولید سرلوحه کار شرکت افشار نژاد در تمام این سال ها بوده است.

خراسان-افشار-نژاد

پیشینه ساخت شرکت سیم وکابل در ایران

پیشینه ساخت سیم وکابل در جهان با سال 1880 میلادی یعنی بیش از 130 سال قدمت دارد. سیم وکابل ایران به سال های بعد از 1283 بازمی گردد، که اولین کارخانه برق در ایران راه اندازی شد و در سال های اول سیم ها از خارج به کشور وارد می شد و بعد ها سیم های قیر اندود و پارجه ای در ایران تولید شد.

بعد از جنگ جهانی دوم پایه گذار شرکت صنعتی افشار نژاد مرحوم علی افشار که توزیع کننده لوازم برقی در لاله زار و مشهد بود و تولید اولین سیم های غیر اندود را در مشهد به مرحله اجرا گذاشت و بعد ها شرکت خراسان افشار نژاد تاسیس شد.

معرفی انواع سیم و کابل ها

  • سیم و کابل فشارضعیف
  • کابل های ساختمانی
  • کابل های افشان
  • کابل های کنترل و قدرت
  • سیم های خودرو
  • کابل های شیلددار مسلح و غیر مسلح

شرکت صنعتی الکتریک خراسان جزء اولین تولید کنندگان که نشان استاندارد ایران ISIRI در بیش ازنیم قرن پیش بوده استو محصولاتش را مطابق درخواست مشتری و بر اساس استاندارد های مختلف تولید می کند. همینطور این شرکت دارای گواهینامه ایزو 9002 در مدیریت کیفیت که در سال 2000 از شرکت SGS سوئیس دیافت کرده است.

این شرکت با بیش از 450 نفر پرسنل ، مساحت فعلی کارخانه بالغ بر 40000 متر مربع و زیر بنای 30000 متر مربع فعالیت داشته است.

خراسان-افشار-نژاد

انواع کابل خراسان افشار نژاد

کابل قدرت برای تغذیه انرژی در زیر خاک، آب ، داخل کانال ها و جهت شبکه توزیع و استفاده در محل هایی که فشار مکانیکی زیاد نباشد. کابل کنترل افشار نژاد برای کنترل و اتصلال در ماشین ها ، خطوط مونتاژ پیشرفته و تجهیزات اتوماتیک برای تنش های مکانیکی متوسط و برای نصب ثابت استفاده می شود.

کابل مسلح افشار نژاد که به سیم های قدرتی گفته می شود که برای حفاظت بهتر با روکش آرمور پوشیده شده اند. این کابل‌های قدرت آرمور دار جهت تغذیه انرژی در زیر خاک، در آب و نیرو گاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کابل های تلفن زمینی افشار نژاد در خارج از ساختمان جهت نصب در شبکه های محلی تلفن و در زیر خاک و داخل لوله ها مورد استفاده قرار می گیرد.

تماس با ما

کاربران و خریداران گرامی در صورت داشتن سوال یا پیشنهادی با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

02133946510 یا 09053074757

تماس-با-ما