نمایش 1–16 از 112 نتیجه

شرکت البرز الکتریک نور با شروع بیش از یک دهه فعالیت درخشان در بازار سیم و کابل ایران عضو انجمن صنفی کارفرمایی سیم و کابل ایران می باشد. این کارخانه با استفاده از مواد اولیه مرغوب، تکنولوژی روز دنیا و مطابق با استاندارد جهانی به بالاترین سطح تولید رسیده است. این شرکت توانسته با استفاده از با تولید بیش از 100 محصول از انواع مختلف سیم و کابل ایرانی تاییدیه های کشوری و بین المللی، اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران و اخذ گواهینامه بین المللی آکسفورد را دریافت کرده است.

aen-cable

aen-cable

روند تولیدات البرز الکتریک نور پیشرفت زیادی داشته است و مورد توجه شمار کثیری از مشتریان قرار گرفته است. در طی یک دهه گذشته هر روز درخشان تر از قبل بوده است و از همان ابتدا با همکاری متخصصین مجرب و با اتکا به اراده ملی جهت خودکفایی و با اخذ نشان ملی استاندارد از موسسه های استاندارد گامی بزرگ و جدید برای شکوفایی در صنعت سیم و کابل ایران برداشته است.

البرز-الکتریک-نور

امروزه فروشندگان زیادی محصولات خود را به فروش می رسانند اما در بین آن ها جنس های تقلبی نیز وجود دارد. برای تشخیص یک کابل برق مناسب می توان به پیشینه شرکت تولید کننده توجه کرد که شرکت البرز الکتریک نور از سال 1383 توانسته با استفاده از مواد اولیه مرغوب و ماشین های صنعتی مدرن بهترین محصولات را به بازار عرضه دهد. همچنین می توانید از فروشگاه سیم و کابل الفبای برق که نمایندگی البرز الکتریک نور در لاله زار می باشد اقدام به خرید محصولات این شرکت کنید.

انواع سیم و کابل

سیم نصب ثابت البرز الکتریک: سیم البرز مفتولی دارای یک هادی از جنس مس آنیل می باشد و عایقی مستحکمی به نام پی وی سی را شامل می شود. این مدل سیم برق در سیم کشی داخلی تابلوها، توزیع کننده های برق و … استفاده می شود.

سیستم های انعطاف پذیر البرز الکتریک: این سیم ها دارای هادی افشان با انعطاف پذیری بالایی می باشند که برای نصب در داخل وسایل برقی و حفاظت سیستم های روشنایی در محیط های خشک و زیر و روی گچ ها به کار می رود.

کابل نصب ثابت سبک: این گونه کابل برای مصارف صنعتی و کابل کشی داخلی ساختمان ها مناسب است. همچنین از این کابل در بتن فشرده و یا در زیر زمین نمی توان استفاده کرد.

کابل قدرت البرز الکتریک: از این کابل برای تامین انرژی الکتریکی و در فضای باز، زیر خاک، درون آب و داخل ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد همینطور از این سیم می توان در مراکز توزیع و در مکان هایی که امکان صدمات مکانیکی به کابل وجود ندارد مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت البرز الکتریک در ساخت سیم و کابل های دیگری چون کابل کواکسیال، کابل گرد بالابر، کابل جوشکاری و کابل افشان  و غیره که هرکدام را می توانید با سطح مقطع های مختلف از سایت اینترنتی الفبای برق  خریداری کنید.

البرز-الکتریک-نور

تماس با ما

کاربران و خریداران گرامی در صورت داشتن سوال یا پیشنهادی با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

02133946510 یا 09053074757