نمایش دادن همه 5 نتیجه

قیمت و خرید شرکت اعتماد کابل البرز

شرکت اعتماد کابل البرز از سال 1391 فعالیت خود را در عرصه  محصولات الکترونیکی آغاز کرده است. این شرکت باتوجه به نیاز صنعتی کشور، توسط بخش خصوصی تاسیس شده است و جهت تولید انواع سیم و کابل ، مسی ، آلومینیومی و … پس از گرفتن استاندارد های ملی ایران و گواهینامه IOS به فعالیتش در بازار ایران و کشور های حاشیه خلیج فارس پرداخته اند. همچنین این شرکت به جدیدترین دستگاه های تولید سیم و کابل، آزمایشگاه مدرن و جدید مجهز می باشد که توسط وزارت نیرو مورد تایید قرار گرفته است. 

شرکت اعتماد کابل البرز امروزه با برخورداری از دانش روز و با در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن، نیروهای متخصص و مواد اولیه باکیفیت محصولات خود را مطابق با استاندارد های ملی و جهانی با در نظر گرفتن اصول مشتری مداری، واقع بینی، دقت و سرعت در پاسخگویی و قانون مندی کلیه نظرات مشتریان را به صورت اثربخش پیگیری کرده و رسیدگی می کند. 

سیم-و-کابل-البرز-اعتماد-

انواع کابل جوش شرکت اعتماد کابل البرز

کابل جوش

کابل جوشکاری یکی از انواع کابل انتقال نیرو می باشد که موظف به انتقال نیروی الکتریسیته است. این کابل از یک رسانا استاندارد که در سایز بندی های مختلفی تولید می شود که به همراه یک لایه عایق حرارتی نئون تشکیل شده است. کابل جوش در بسیاری از جوشکاری های دستی و اتوماتیک به صورت مداوم بر سطوح ناصاف کشیده می شود که باید انعطاف پذیری و استحکام بالایی داشته باشد. 

کاربرد کابل جوشکاری

کابل جوشکاری مهم ترین وسیله در فرآیند جوشکاری به حساب می آید. هرچه این کابل باکیفیت تر باشد، کیفیت جوشکاری نیز بیشتر و مصرف برق کمتری استفاده می شود. کابل جوشکاری در کلاس ها و رده های گوناگونی تولید می شود. این مدل کابل ها یکی از زیر مجموعه های کابل برق به حساب می آید و برای اتصال همیشگی تجهیزاتی چون فلز، سرامیک و کامپوزیت به کار می رود. 

از کابل جوشکاری در کارهایی چون صنایع اتومبیل سازی، کشتی سازی ، حمل و نقل نوارهای نقاله استفاده می شود. در فرایند جوشکاری تمام وسایل و تجهیزات و مواد مصرفی باید با استاندارد ISO 3834 بررسی شود و مورد تایید قرار گیرد. این کابل ها شدت جریان را از ماشین به انبرهای جوشکاری هدایت می کنند. کابل جوش باید از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشند تا تکنسین های جوشکاری با آزادی بیشتری کار خود را انجام دهند.

کابل-جوشکاری

تاریخچه ساخت کابل 

اولین کابل در سال 1876 با روکش لاستیکی تولید می شود که در آن چند سیم مسی را به هم تابیده و از نوع کائوچوی طبیعی به نام گوتا پرجا به عنوان عایق استفاده می کردند. اوایل دهه 1880 کابل هایی ساخته شدند که با مواد نفوذ پذیر در برابر آب روکش می شدند. بر اساس استنادی که در اختیار است از همان ابتدای ورود کارخانه برق امین الضرب به ایران در سال 1282 شمسی سیم های روکش دار و سپس کابل ها توسط همین شخص خریداری و وارد ایران شد. برای راه اندازی موتور های برق و کارخانه ها استفاده از کابل های پیشرفته شروع شد. از طرف دیگر جمع آوری شبکه های هوایی در شهر های بزرگ و نصب شبکه های زمینی فشار ضعیف و متوسط باعث واردات کابل های پیشرفته به کشور شد. نیاز شدید به شبکه های برق در سطح شهر ها سرمایه گذاران را به سمت صنعت کابل سازی در داخل کشور هدایت کرد و اندیشه ایجاد کارخانه کابل سازی پا گرفت.

تماس با ما

کاربران و خریداران گرامی در صورت داشتن سوال از الفبای برق یا پیشنهادی با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

02133946510 یا 09053074757

تماس-با-ما